Regulamin

OPIS OGÓLNY
1. Strona umieszczając jedynie informacje o filmach : zwiastun z YT, zdjęcia z GOOGLE IMAGE, opisy filmów, opisy aktorów, odnośniki do filmów ze stron udostępniających materiały video (więcej w ADNOTACJA PRAWNA)
2. Strona nie hostinguje żadnych filmów

KORZYSTANIE Z SERWISU

1. Dodając film musisz zaznaczyć iż materiał jest legalny, czyli posiadać do niego licencję lub prawa własnościowe.
2. Nie można dodawać nielegalnych filmów, użytkownik dodający filmy robi to na własną odpowiedzialność.
3. Udostępniających zamieszczone pliki filmowe (putlocker,nextvideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie materiałów.

Informacja prawna

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach filmland.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach, serialach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone pliki filmowe (putlocker,nextvideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu filmland.pl nie odpowiada za treści oraz komentarze dodawane przez użytkowników. Wszelkie opinie, komentarze obraźliwe, wulgarne, propagujące przemoc lub nienawiść, oraz komentarze marketingowe i reklamowe, jak również całkowicie nie związane i nie nawiązujące do tematyki która jest komentowana, będą sukcesywnie usuwane przez administratorów/moderatorów witryny oraz specjalny algorytm filtrujący. Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( „nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych” (tzw. procedura „notice and takedown”) informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich. filmland.pl jako usługodawca nie ma obowiązku prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane bądź zamieszczane przez użytkowników serwisu. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując się z nami poprzez link „Zgłoś nadużycie”.

Serwis INFO jest usługą subskrypcyjną koszt usługi to 4,92 zł brutto za każdy SMS otrzymany w ramach subskrypcji.